Benefity

ZOSTAŃ Z NAMI NA LATA

Firma Kospel istnieje od 1990 roku. Obecnie jesteśmy jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła a przede wszystkim kotłów elektrycznych. Oferujemy stabilność i uczciwe warunki współpracy. Zatrudniając Pracowników chcemy aby zostali z nami na lata i rośli wraz z firmą. Niemal połowa wszystkich naszych Pracowników jest z nami ponad 5 lat.

ROZWÓJ

Kospel umożliwia rozwój zawodowy w strukturach organizacji. W 2020 roku, mimo pandemii, nasi Pracownicy wzięli udział w niemal 40 szkoleniach podnoszących ich kompetencje. Od 2019 roku prowadzimy także kursy języka angielskiego dla chętnych, które odbywają się w bezpośrednio w firmie.

DODATKOWE KORZYŚCI

Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bony świąteczne i upominki to tylko niektóre z korzyści, jakie związane są z pracą w Kospel. W okresie jesienno-zimowym dbając o nasz zespół, zapewniamy świeże owoce i jogurty.

INTEGRACJA

Organizujemy akcje, które pomagają w integracji zespołu i budowaniu zaangażowania. Wspólnie wędkujemy, uprawiamy sport, a także spotykamy się na różnego rodzaju wydarzeniach firmowych. W 2020 roku wspólnie spaliliśmy ponad milion kalorii w akcji sportowej #KospelFit!

PROGRAM PRAKTYK

Od niemal 10 lat firma Kospel S.A. kształci młodzież, współpracując w tym zakresie ze szkołami zawodowymi w regionie. Praktyki w naszych zakładach produkcyjnych pozwalają na zdobycie gruntownej wiedzy oraz praktycznego przygotowania do zawodu. Wielu Praktykantów finalnie zasila szeregi naszych Pracowników. O komfort Praktykantów i jakość programu dba specjalnie dedykowany Koordynator ds. Praktyk.

PRACA ZESPOŁOWA

Wspólnie pracujemy nad osiągnięciem określonego celu. Jako zespół realizujemy projekty oraz wdrażamy nowe rozwiązania.

Nie zwlekaj!

Już dziś zrób pierwszy krok w kierunku rozwoju swojej kariery zawodowej i wyślij CV!

Dołącz do zespołu